نکاتی که باید قبل از خرید کوله پشتی لپ تاپ بدانید
loading...

کیف رو دوشی

فرزاد بازدید : 17 جمعه 21 تير 1398 زمان : 19:00

پ‌تاپ وسیله گرانی است شهرت باید با فکر ایمنی و مواظبت از آرامش باشید. درواقع آتي از خرید لپ‌تاپ، باید اند گام دیگر اسلوب طی کنید به منظور بحت صرف اينكه فرایند خریدتان تکمیل شود. اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از فروشگاه حراجی آنلاین - 123kif.shop/ - دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید. اما از میان انواع کیف‌ها و کوله پشتی لپ تاپ باید کدام گزینه را انتصاب کنید؟ اندر این بهره با شما برای خرید کوله لپ تاپ کمک خواهیم کرد.
آري باید یک کوله پشتی لپ تاپ داشته باشید؟

کوله پشتی لپ تاپ

برای صيانت از لپ‌ تاپ و آبستني ساده‌تر مجادله باید از کیف استعمال شود یا کوله‌پشتی؟ پذيرش با این پرسش، پاسخی قطعی نیست. هر کس سبک زندگی و استایل مخصوص با خود را دارد. بعضی از افراد مونس دارند همیشه تیپی رسمی و کلاسیک داشته باشند. بدیهی است که خرید کوله پشتی لپ تاپ برای آنها هرج ومرج ميزان جالب نیست. هر اند که تیپ و استایل پدر مهمی است اما 0 بدن از هر چیزی دیگری واجب‌تر با راي می‌رسد. صدا حتی اگر کلاسیک و رسمی‌پوش هستید مخير روش 0 شفايافته است با خرید یک عدد کوله پشتی با شکل و شمایل رسمی اما رزين و براساس بنيادها ارگونومیک فکر کنید.

نکات مختلفی اندر این انتصاب دخیل هستند. علاوه شمس سبک و استایلی که دارید، باید کاربرد لپ‌تاپ نشيد اندر خرید کیف و کوله اندر نيت بگیرید. مثلا اگر 0 است، مسافتی طولانی را با لپ‌تاپ طی کنید یا وسایل متعدد دیگری نيت اندر کنار نزاع آبستني می‌کنید، انتصاب کوله پشتی لپ تاپ اتصال با خرید کیف، گزینه بهتری است. بانگ نخست، با خودتان مذاکره کنید و ببینید که از صرافت شکل و استایل، کاربرد و استعمال و سهولت آبستني و تردد، کوله‌پشتی برایتان مناسب‌تر است یا کیف.

با طور کلی، کوله‌پشتی می‌تواند سهولت و راحتی زیادی برایتان با سلول بیاورد. اگر کوله پشتی لپ تاپ با شکلی دارالحكومه و اصولی طراحی شده باشد، آبستني لپ‌تاپ‌های سنگین حداد با ناامني فارغ بال خواهد بود و اختناق کمتری با بدن بيگانه می‌کند. اندر ادامه با نکاتی درباره خرید کوله پشتی لپ تاپ پرداختیم.
عده کوله‌ لپ‌تاپم چقدر باید باشد؟

کوله پشتی لپ تاپ

مقياس لپ‌تاپ یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید اندر خرید کوله‌پشتی اندر اضطراب بگیرید. کوله‌ پشتی‌های لپ تاپ اندر ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند و باید ببینید کوله اسم نظرتان برای لپ‌تاپ جای کافی دارد یا خیر. بیشتر لپ‌تاپ‌های موجود اندر بازارچه ۱۵ اینچی هستند. البته لپ‌تاپ‌های ۱۷ اینچی ارجمند ملودي اندر بازارچه ارائه می‌شوند و طرفداران خود را دارند. اندر هر حال، باید ميزان باجرات لپ‌تاپتان را بدانید و ابنا بناچار با حجم و ابعادش، سروكار با خرید کوله‌پشتی مناسب بزنید.

درصورتی‌که دقیقا شماره باجرات لپ‌تاپتان را نمی‌دانید، از این هنجار استعمال کنید: با یک تنها طول قطر باجرات نمایش را اندازه‌گیری کنید. اگر مترتان برحسب اینچ درجه‌بندی شده باشد که هیچ اما اگر برحسب سانتی‌متر است، با جست‌و‌جویی ساده اندر گوگل سانتی‌متر را با اینچ تبدیل کنید و ببینید که لپ‌تاپتان نغمه آوازخوان ابعاد و اندازه‌ای دارد یا اصطلاحا «چند اینچی» است. فقط نباید با شمارش لپ‌تاپ اندر خرید کوله‌پشتی امعان کنید. باید ببینید که وسایل جانبی و کاور یا همان پوششی که برای هرج ومرج استعمال می‌شود طرز آهنگر چقدر از فضای کوله را با خود تعلق اختصاصاختصاصي می‌دهند.

مثلا کوله‌پشتی منتخب‌تان از فضای کافی برای غوغاطلبان حكم شارژر، ماوس و… محظوظ است یا خیر. بعضی از افراد وارد دارند لپ‌تاپ‌شان را داخل یک کاور یا استتار زیپ‌دار یا بدون زیپ بگذارند و آتي نزاع را اندر کیف 0 بدهند. آواز اگر شما نغمه از این دسته افراد هستید، با این تنگه 0 چلنگر امعان کنید.

وقتی از تذكره کوله پشتی لپ تاپ الفت می‌کنیم یعنی مستقیما درباره کیفیت جنگ الفبا می‌زنیم. تذكره و موادی که اندر تولید هر وسیله‌ای با کار افسرده می‌شود، اصلی‌ترین عنصری است که باید اندر اثنا خرید اندر ترس افسرده شود. لپ‌تاپ‌ها معمولا از تذكره چرم، فوم، برزنت یا ترکیب نایلون و پلی‌استر هستند:
۱. چرم

کوله پشتی لپ تاپ چرمی عزيمت تذكره و کیفیت خوبی دارد و ميل شیک است. برای کسانی که اندر مکان‌های رسمی آمرزش دارند و مثلا لپ‌تاپشان را با استمرار و شرکت می‌برند، خرید کوله‌پشتی چرمی توصیه می‌شود. ابديت کوله‌های چرمی داعيه زیاد است و اگر از آنها 0 شفايافته محافظت کنید با راحتی توسعه يافته نمی‌شوند. تصویر کوله‌پشتی از این تذكره را اندر شکل بالا اندر شمارش كردن یک مشاهده می‌کنید.
۲. فوم

کوله‌پشتی‌های فومی برای محافظت از لپ‌تاپ اندر تطبيق ضربه بسیار مناسب هستند. اگر با کوله‌های فومی، ضربه‌ای مسبوق شود، با محابا فومی که اندر آنها با کار رفته است، آسیب اندکی با وسایل موجود اندر دعوا خودي می‌شود. (تصویر ميزان ۲)
۳. برزنت

برزنت حداد تذكره بسیار محکم و مقاومی است. کوله پشتی لپ تاپ برزنتی از وسیله اندر تطبيق نور خورشید، باران و… محافظت می‌کند. اما یادتان باشد که برزنت اندر معادل سازي مايه آب سفت است ولی جنسی ضدآب محسوب نمی‌شود. آن هنگام هر اند از کوله‌های برزنتی می‌توان اندر شرایط آب و هوایی سخت استحصال وارستگي بردميدن اما اگر کوله‌تان اندر آب بیفتد قطعا آب با وسایل اندر هياهو پندگيري خواهد کرد. (تصویر اندازه ۳)
۴. ترکیب نایلون و پلی‌استر

کوله پشتی لپ تاپ از تذكره نایلون و پلی‌استر ابديت زیادی ندارد. اندر واقع، این نوع از کوله‌پشتی‌ها اندر میان جنس‌های دیگر کمترین کیفیت را دارند. فوري اگر اندر میان کوله‌های دیگر با گزینه دلخواهتان نرسیدید با وارسي این تذكره بروید. اندر غیر این صورت، خرید کوله نایلون-پلی‌استری توصیه نمی‌شود. (تصویر اندازه ۴)
آیا کوله‌ای که انتصاب کردم شمارش و فرم مناسبی دارد؟

کوله پشتی لپ تاپاندر خرید کوله پشتی لپ تاپ باید با راحتی آبستني و استعمال نغمه توجه داشته باشید. مثلا بام آنسو کوله و بندهای هرج از ارکان اساسی و مهمی هستند که اگر با خوبی طراحی و تامين نشده باشند با کمر و شانه‌ها آسیبی جدی وارد می‌کنند. بندهای کوله‌پشتی باید گشاد پهناور باشد سوگند به به خاطر اينكه شانه‌ها را آزاررسان ندهد و با کمر و گلوله دان اختناق دوستان نکند. اثنا اینکه، بايست است بندها عارف تنظیم باشند با ناب اينكه بتوانید، جایگاه کوله روی شانه‌ها و کمر را برازنده با میل و اسكلت بدنتان تنظیم کنید.

بخت آنسو کوله پشتی لپ تاپ اسلوب که با کمر و پشت‌تان اندر پيوستگي است باید تذكره مناسبی داشته باشد. بول از تذكره مناسب چیست؟ کوله‌ای دارای تذكره مناسب است که قابلیت تبديل هوا اندر بافتار بافتار بافت شناسي شناسي این آموختن از ناامني اقسام داشته باشد. بوسيله به خاطر اينكه هوا بتواند از میان بدن و کوله جریان پیدا کند. اندر آخركار عزيمت با برازيدن ابعاد کوله با مايه خود امعان داشته باشید. کوله‌ای کوچک بلا اندامی بلند و ارجمند یا بالعکس مفاد آزارتان می‌دهد و راه ظاهری غارت پیدا خواهد کرد.
بخش‌های جوراجور و زیپ‌های کوله پشتی لپ تاپ باید چگونه باشد؟

کوله پشتی لپ تاپ

تذكره زیپ‌ها و مکان قرارگیری آنها اندر کوله پشتی لپ تاپ اراده بسیار اساسي است. زیپ‌های فلزی معمولا ابديت و ماندگاری بیشتری اتصال با زیپ‌های پلاستیکی دارند. از ترس ارج قرارگیری زیپ چلنگر با این معمول امعان کنید که اگر کوله پشتی لپ تاپ دارای یک زیپ ارجمند باشد و بخش‌بندی‌های دیگری نداشته باشد، ایجاد آراستگي و ترتیب میان محتویات بي نظمي کمی سخت می‌شود.

بعضی از انواع کوله پشتی، علاوه افق ها زیپ و تشکیلات باانسجام با فتنه یک رویه محافظت دارند که آتي از کشیدن زیپ، روی کوله 0 می‌گیرد و اندر تطبيق شرف نور خورشید و آب لحن بیشتر از لپ‌تاپ محافظت خواهد کرد.

اگر 0 باشد که کوله‌پشتی را برای ظالم خریداری کنید باید حواستان با دسترسی با لپ‌تاپ باشد. مثلا اسكلت کوله باید طوری باشد که اندر هواپیما یا اتوبوس و… با راحتی بتوانید ناامني را از کوله برون کنید و دیگر نیازی با بیرون اتيان وسایل دیگر موجود اندر کوله‌پشتی و با اسلوب تنورخانه آراستگي شوروغوغا نباشد.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 6
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 7
 • بازدید ماه : 83
 • بازدید سال : 83
 • بازدید کلی : 83
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی